Vítejte na Brněnském kulturním rozcestníku

Hudba: Ostatní odkazy

O D K A Z Y

  • Dance Celebration - Největší brněnská taneční párty 20.3.2010 Galerie Vaňkovka Brno. Největší taneční párty v nákupním centru se tentokrát uskuteční v Brně. Na jednu jedinou noc se Galerie Vaňkovka promění v unikátní taneční chrám, kde se budou tisíce lidí moci bavit až do rána za hudby prvotřídních DJů.

  • Jazz Archiv - Brněnský swingový big band, působící již přes 40 let především v Brně a okolí. Orchestr vznikl v roce 1969 jako původně 8mi-členné seskupení hráčů hrajících jazz neworleanského zaměření, který postupně s přibývajícím počtem hudebníků pomalu přerůstal do stylu chicagského jazzu. Počáteční orientace big bandu na orchestrální úpravy byla po příchodu zpěváků rozšířena o zpívané skladby.

  • Kočena Promo - Kompletní zajišťování vystoupení (zvuk, světla, pódia).

  • Leoš Janáček - Nadace Leoše Janáčka v Brně.

  • Ozvučení - Ozvučení kulturních a společenských akcí.

  • P.Z.O. servis - Kompletní servis v oblasti profesionální světelné a zvukové techniky. Zajištění kulturních, společenských a sportovních akcí, včetně služeb produkčních, ať již se jedná o koncerty, hudební festivaly, módní přehlídky, firemní párty a prezentace, politické meetingy, sportovní akce aj. Pronájem zastřešených pódií, velkokapacitních stanů včetně příslušenství, ozvučení, osvětlení, lasershow, videoprojekci, případně pronájem technického vybavení.


Na obsah - Informace - Kontakt - Reklama - Přidat odkaz - Vyhledat
Copyright © 1999 - 2012 Kulturavbrne.cz - Brněnský kulturní rozcestník.
Vytvořil Martin Michal. Všechna práva vyhrazena.