Vítejte na Brněnském kulturním rozcestníku

Vzdělávání: Vzdělávací organizace

O D K A Z Y

  • Přehled institucí - Přehled úřadů a institucí města Brna.

  • Business Success - Obchodní a managerské semináře a konzultace. Neuvěřitelné semináře, které Vám otevřou oči.

  • Computer Agency - Vzdělávací, konzultační, marketingová a reklamní agentura, která působí v oblasti informačních a komunikačních technologií.

  • Hello - Jazyková škola. S námi máte dobrý kurz. Základní službu představuje výuka šesti cizích jazyků (anglického, německého, francouzského, španělského, italského a ruského) formou skupinových nebo individuálních kurzů. Kromě klasických jazykových kurzů pro veřejnost a firmy nabízí společnost také pomaturitní studium cizího jazyka, přípravné kurzy k mezinárodním certifikátům, profesní jazykové kurzy (obchodní angličtina a obchodní němčina), kurzy pro děti, víkendové kurzy pro veřejnost, překlady, tlumočení a jazykový audit.

  • Ikaria CZ - Vydavatelství a nakladatelství, konference a semináře, vztahy s veřejností, společenské akce. Široká nabídka možností, jak zefektivnit Vaši práci, podpořit Váš úspěch či vyřešit Váš problém.

  • Lite - Jazyková škola. Naučíme Vás mluvit anglicky rachleji než jinde. Jazykové kurzy angličtiny zahajované po celý rok, kde budete mluvit, mluvit, mluvit. Jazyková škola vhodná pro začátečníky i pokročilé. Navštivte ukázkovou hodinu a vyzkoušejte si, jak funguje efektivní výuka angličtiny.

  • Österreich Institut Brno - Rakouský institut byl založen v roce 1997 jako veřejně prospěšná společnost s ručením omezeným za účelem pořádání kurzů německého jazyka, na podporu výuky německého jazyka v zahraničí, a dále na podporu spolupráce s národními a mezinárodními organizacemi.

  • Rotary International - Rotary je celosvětovou organizací vedoucích osobností z podnikatelských a odborných kruhů, kteří poskytují humanitární služby a pomoci svým spoluobčanům, prosazují ve všech oblastech vysoké etické zásady a napomáhají vytváření vzájemné důvěry a míru na celém světě.

  • Rotary Club Brno - Klub byl založen r. 1927, obnoven 1945, potřetí založen 1990. Místo schůzek Hotel International, Husova 16, Brno, pondělí 18:00 hod.

  • Rotary Club Brno City - Rotary club Brno City je druhým klubem, který vznikl na území města Brna. Na rozdíl od ryze pánského Rotary klubu Brno sdružuje muže i ženy. Místo schůzek Hotel Continental, Kounicova 6, 602 00 Brno, čtvrtek 18:00 hod.


Na obsah - Informace - Kontakt - Reklama - Přidat odkaz - Vyhledat
Copyright © 1999 - 2012 Kulturavbrne.cz - Brněnský kulturní rozcestník.
Vytvořil Martin Michal. Všechna práva vyhrazena.